Берое Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0 в сблъсък от 8-ия

...

НА ЖИВО: Берое - Локомотив Пловдив 1:0, греда за домакините

Берое Локомотив Пловдив играят при резултат 1:0 в конфликт от 8-ия кръг на efbet Лига. Абубакар Тунгара изведе заралии напред в 62-а минута.

След няма и 60 секунди на мача Берое получи страховит късмет за гол. След ценриране на Стив Траоре, Абубакар Тунгара се оказа на чиста позиция на точката на дузпата, само че Динко Хоркаш спаси по отличен метод.

В идващите минути обаче " смърфовете " поизравниха играта. В 19-а минута Боруков откри с прекрасен пас Карагарен на стрелкова позиция, само че крилото шутира доста неопределено.

Последваха още неточни изстрели на Серкан за Берое, само че същинските голови положения останаха фантазия.

Три минути след рестарта на мача Боруков опитва рефлекса на Караджов, само че стражът избави ловко. В 60-а минута домакините пропуснаха огромен късмет. След извеждащ пас на Траоре към Лукас Мартинс той преодоля Динко Хоркаш, само че ударът срещна гредата.

Само две минути по-късно обаче амнистия нямаше. След следващата бърза контратака на домакините Тунгара се впусна напред, преодоля двама бранители и трансферира Хоркаш за 1:0.

Берое - Локомотив Пловдив 1:0

1:0 - Абубакар Тунгара (62)

Ето и съставите на двата отбора:

Берое : 1. Караджов, 2. Стоянов, 3. Пиргов, 15. Динков, 6. Руи Педро, 8. Юсеин, 13. Анисе, 11. Траоре, 7. Мартинс. 16. Мечев, 10. Тунгара

Локомотив Пловдив:  23. Хоркаш, 50. Томашевич, 4. Паскалев, 3. Луан, 3. Матеус, 15. Зебли, 33. Каракашев, 14. Илиев, 9. Карагарен, 21. Евандро, 99. Боруков